4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Animonda Cat Animonda Integra Sensitive Lamm & Reis 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Cat Protect Diabetes 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Cat Protect Intestinal 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Struvit Rind 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Struvit 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Nieren Pute 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Nieren Schwein 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Nieren Huhn 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Adipositas 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Brocconis Seelachs & Huhn400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,77 €1,93/kg

  • Animonda Cat Animonda Brocconis Wild & Geflügel 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,77 €1,93/kg

  • Animonda Cat Animonda Brocconis Geflügel & Herz400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,77 €1,93/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.