4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Finnern Schmusy Vollwert Flakes Huhn & Reis 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,49 €4,90/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,79 €4,84/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Nassfutter Garnelen 410g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,49 €3,63/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Nassfutter Hühnchen 410g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,49 €3,63/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Nassfutter Lachs 410g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,49 €3,63/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Nassfutter Rind 410g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,49 €3,63/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €9,16/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €5,59 €3,73/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €5,59 €3,73/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,75 €4,38/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Sensitive Pute & Kartoffel 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Sensitive Pute & Reis 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.