2329 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Bijna uitverkocht Trixie Veggie Safari

    TRIXIE Trixie Veggie Safari

    Overmorgen bezorgd - Nog 4 op voorraad

    Trixie Veggie Safari 28 gr 100 stDe Trixie Veggie Safari in 28 gr 100 stuks is een vegetarische kauwsnack voor de hond, ideaal om het gebit te verzorgen en verveling tegen te gaan. Kauwen is een belangrijke behoefte voor de hond: hiermee verzorgen zij het gebit, ontspannen zij en ga je verveling tegen. Deze kauwsnacks zijn bovendien glutenvrij en vegetarisch, en door de harde structuur helpen ze het gebit te verzorgen, daar de structuur langs de tanden wrijft en ze zo ontdoet van tandplak en vuil. - Kauwsnack voor de hond- Vegetarisch, zonder vlees- Helpt het gebit te verzorgen- Gaat verveling tegen- GlutenvrijInhoud: 100 stGewicht: 28 gr

    5% extra korting Fidello Family

    Overmorgen bezorgd - Nog 4 op voorraad

    €82,95

  • Trixie Zalmhuid Gedroogd

    TRIXIE Trixie Zalmhuid Gedroogd

    Overmorgen bezorgd - Nog 6 op voorraad

    Trixie Zalmhuid Gedroogd 150 grDe Trixie Zalmhuid Gedroogd 150 gr is aanvullende diervoeding voor de hond. Het bestaat uit rolletjes van 100% gedroogde zalmhuid. Ideaal als tussendoortje en zeer gezond! Zalmhuid is een gezonde lekkernij voor de hond, die ideaal is om te geven als beloning tussendoor. Deze zalmhuid is uitgevoerd in rolletjes voor meer kauwplezier.- Smakelijke gedroogde zalmhuid van Trixie- Uitgevoerd in rolletjes- In zakje- Ideaal als tussendoortje of beloningSamenstelling:100% zalmhuid, gedroogdAnalytische bestanddelen: eiwit 70%, vet 12%, vocht 10%Advies: Droog en koel bewaren.Inhoud: 150 gr

    5% extra korting Fidello Family

    Overmorgen bezorgd - Nog 6 op voorraad

    €8,95

  • Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Niet op voorraad

    mit Süßkartoffel, Gemüse und Obst vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 100 g Zusammensetzung: Süßkartoffel (60 %), Mais (18 %), Glycerin, Banane (3 %), Karotten (3 %) / lila Kartoffel (3 %), Hafer (3 %) / Seealgen (3 %), Spinat (3 %), Sojaprotein, Hefen | getreidefrei | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 18.0% Protein 6.0% Rohasche 2.0% Rohfaser 2.0%

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,49 €24,90/kg

  • Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Niet op voorraad

    glutenfrei vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 120 g Zusammensetzung: Kartoffel (35 %), Karotten (25 %), Erbsen (15 %), Süßkartoffel (15 %), Glycerin, Mineralstoffe, Rosmarin | glutenfreie Rezeptur | vegan | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Analytischer Bestandteil:  Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 9.0% Rohasche 3.0% Rohfaser 1.5%

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,49 €20,75/kg

  • Trixie Weihnachtsbox Hund

    Trixie Trixie Weihnachtsbox Hund

    Niet op voorraad

    Das ideale Weihnachtsgeschenk für alle Hunde! Machen Sie auch Ihrem Vierbeiner an Weihnachten eine Freude! Mit dieser tollen Geschenkbox von Trixie schaffen Sie das garantiert! In der weihnachtlich gestalteten Box befinden sich vier Geschenke zum Knabbern und Spielen, über die sich jeder Hund freuen wird. Inhalt der Geschenk-Box: 1 Spieltau, Baumwolle, 20 cm 1 Schneeball, Plüsch (Polyester), ø 10 cm 1 Packung Schoko-Drops, 75 g 2 Kaustangen, 12 cm, 12 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,99

  • Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Trixie Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Niet op voorraad

    mit Hühnchen und Seelachs Fleischgehalt 57 %, Fischgehalt 14 % ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Beute Inhalt: 75 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €26,53/kg

  • Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Trixie Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Niet op voorraad

    mit Hühnchen ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Kunststoffeimer Inhalt: 500 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99 €7,98/kg

  • Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Niet op voorraad

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa. W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania. Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Różne kolory (wysyłamy losowo).  Średnica: 7 cm

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,02

  • Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Niet op voorraad

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa.  W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania.  Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Dostępne w różnych kolorach. Wybór kolorów losowy.  Średnica: 11 cm

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €8,88

  • Trixie Zabawka Świąteczna dla psa Dzwonek z linką beżowy 12/36cm [TX-92018]

    Trixie Trixie zabawka świąteczna dla psa dzwonek z linką - na przysmaki i przeciąganie

    Niet op voorraad

    WstępŚwiąteczny dzwonek z linką od Trixie to interaktywna zabawka dla psa, która łączy dwie rzeczy, które psy kochają najbardziej: zdobywanie smakołyków i wspólną zabawę z opiekunem. Gumowy „dzwonek” działa jak prosta zabawka na przysmaki (pupil musi się postarać, aby nagroda wypadła), a bawełniana linka ułatwia chwytanie, noszenie oraz zabawy w przeciąganie. To dobry wybór, gdy chcesz zająć psa w domu, odciążyć go od nudy w okresie zimowym i jednocześnie wzmocnić dobre nawyki poprzez nagradzanie.Zabawki edukacyjne i interaktywne świetnie sprawdzają się u psów, które szybko się ekscytują, mają dużo energii albo mają tendencję do „szukania zajęcia” (np. gryzienia przedmiotów domowych). Ten model jest prosty w użyciu: wkładasz przysmaki, dajesz psu, a on pracuje nosem i łapami, by je wydobyć.Specyfikacja produktu Marka: Trixie Typ: zabawka edukacyjna i interaktywna dla psów Model: świąteczny dzwonek z linką (zabawka na przysmaki) Kolor: beżowy Wymiary: 12/36 cm Materiał: guma + sznur bawełniany Zastosowanie: zabawa w zdobywanie przysmaków, aportowanie, przeciąganie Jak działa i dlaczego jest potrzebnyWewnątrz gumowego elementu możesz umieścić drobne przysmaki. Pies, aby je zdobyć, musi poruszać zabawką, toczyć ją, podrzucać lub manipulować pyskiem w taki sposób, by smakołyki stopniowo wypadały. To nie tylko „zajęcie na chwilę” – to kontrolowana forma pracy umysłowej, która pomaga: rozładować nadmiar energii bez konieczności długiego biegania (szczególnie przy złej pogodzie), zaspokoić naturalną potrzebę węszenia i „szukania jedzenia”, spowolnić tempo jedzenia u psów łapczywych (gdy podajesz część dziennej porcji jako nagrody), zmniejszyć nudę i ryzyko zachowań destrukcyjnych w domu. Bawełniana linka dodaje drugą warstwę aktywności: pozwala na krótkie, kontrolowane przeciąganie i łatwiejsze chwytanie zabawki. Dzięki temu możesz przeplatać zabawę samodzielną psa z zabawą wspólną, budując relację i ucząc psa zasad (np. oddawania przedmiotu na komendę).Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyProdukt jest przeznaczony dla psów. Najlepiej sprawdzi się w następujących przypadkach: Wielkość psa: małe i średnie psy oraz spokojniejsze duże psy (dobór zależy od siły gryzienia i stylu zabawy). Wiek: młodzież i dorosłe psy; u szczeniąt stosuj pod ścisłym nadzorem i na krótkie sesje, aby nie przeciążać zębów oraz nie dopuścić do rozgryzania linki. Styl życia: psy domowe, które potrzebują dodatkowej stymulacji w mieszkaniu; psy aktywne, którym chcesz dorzucić „pracę głową”; psy, które lubią zabawki na jedzenie. Temperament: psy ciekawskie, szybko nudzące się, lubiące węszenie i rozwiązywanie prostych „zadań” w zamian za nagrodę. Jeśli Twój pies jest bardzo silnym „niszczycielem” i intensywnie rozrywa zabawki, wybieraj krótkie sesje i zawsze kontroluj stan gumy oraz linki. To zabawka interaktywna, a nie gryzak do wielogodzinnego pozostawiania bez opieki.Jak stosować Wybierz przysmaki: najlepiej małe, suche i aromatyczne (takie, które łatwo wypadają i nie brudzą wnętrza). Umieść przysmaki w gumowym dzwonku w ilości dopasowanej do wielkości psa i trudności zadania. Podaj zabawkę psu i pozwól mu samodzielnie kombinować. Na początku możesz ułatwić zadanie: potrząsnąć zabawką i „pokazać”, że w środku coś jest. Ustal czas sesji: zwykle 5–15 minut wystarczy, aby pies się wyciszył i zmęczył umysłowo. Po zabawie sprawdź zabawkę: obejrzyj linkę i gumę pod kątem przetarć, pęknięć lub nadgryzień. Jeśli chcesz pracować treningowo: poproś psa o proste komendy (siad, zostań), a dopiero potem podaj zabawkę jako nagrodę. Zalety Interaktywna zabawka na przysmaki – angażuje umysł i nos psa. Połączenie gumy i bawełnianej linki – łatwe chwytanie, możliwość zabawy w aport i przeciąganie. Pomaga ograniczać nudę i zachowania destrukcyjne w domu. Wspiera wyciszenie psa poprzez „pracę” nad zdobyciem nagrody. Może wspomagać spowolnienie jedzenia u psów łapczywych (gdy stosujesz smakołyki lub część karmy jako nagrodę). Świąteczny motyw – fajny pomysł na sezonowy prezent. Wady Nie jest przeznaczona dla psów, które bardzo intensywnie niszczą zabawki – wymaga nadzoru i kontroli zużycia. Linka bawełniana może się strzępić przy częstym przeciąganiu lub gryzieniu. Przy źle dobranych przysmakach (zbyt duże/klejące) nagrody mogą wypadać trudniej lub brudzić wnętrze. Kolor jasny może szybciej się zabrudzić podczas intensywnego użytkowania. BezpieczeństwoZabawka powinna być używana pod nadzorem opiekuna, szczególnie u psów z tendencją do rozrywania materiałów. Nie pozwalaj, aby pies połykał fragmenty linki lub gumy. Jeśli zauważysz pęknięcia, ostre krawędzie, mocne przetarcia albo luźne elementy – zabawkę należy wymienić. Przeciąganie prowadź krótko i spokojnie: bez gwałtownych szarpnięć, zwłaszcza u młodych psów.Wskazówki: jak zwiększyć zainteresowanie psa Użyj bardziej aromatycznych przysmaków (np. mięsnych mini kostek) i na początku wypełnij zabawkę tylko częściowo. Na start potrząśnij zabawką, aby pies usłyszał i poczuł zapach nagrody. Zmieniając rodzaj smakołyków, utrzymasz wysoki poziom motywacji. Jeśli pies się frustruje, ułatw zadanie: użyj mniejszych przysmaków, które szybciej wypadną. Najczęstsze błędy Zostawianie zabawki psu na cały dzień bez nadzoru – może to przyspieszać niszczenie i zwiększać ryzyko połknięcia elementów. Dobór zbyt dużych smakołyków, które blokują się i zniechęcają psa. Przeciąganie z dużą siłą i „siłowanie się” z psem – zamiast zabawy może pojawić się nadmierne pobudzenie. Brak kontroli kalorii – przysmaki z zabawki też wliczają się do dziennej dawki. FAQCzy to jest gryzak?To przede wszystkim zabawka interaktywna na przysmaki. Pies może ją podgryzać, ale nie jest to produkt dla psów, które mają potrzebę intensywnego, długotrwałego gryzienia.Jak czyścić zabawkę?Po zabawie usuń resztki smakołyków. Gumową część można przetrzeć wilgotną ściereczką; linkę utrzymuj w czystości, unikając długiego moczenia, aby nie osłabiać włókien. Zawsze wysusz przed ponownym użyciem.Czy nada się dla psa dużej rasy?Może się sprawdzić u dużego psa o spokojnym stylu zabawy, ale u bardzo silnych psów lepiej postawić na rozwiązania stricte „heavy duty” i zawsze używać pod nadzorem.O marceTrixie to niemiecka marka akcesoriów dla zwierząt, znana z szerokiej oferty produktów do codziennej opieki, zabawy i treningu. Wyróżnia ją praktyczne podejście do potrzeb zwierząt oraz różnorodność rozwiązań – od klasycznych zabawek po produkty wspierające stymulację umysłową i budowanie relacji z opiekunem. Trixie stawia na funkcjonalność, powtarzalną jakość wykonania i projekty, które ułatwiają wprowadzenie aktywności do domowej rutyny psa.

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €7,49

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Baconcreme 75g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,39 €31,87/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Geflügelcreme 75g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,39 €31,87/kg

Snacks - Fidello

Snacks voor honden – Verantwoorde tussendoortjes voor elke dag

Bij Fidello vind je een uitgebreid assortiment aan smakelijke en verantwoorde hondensnacks. Of je nu zoekt naar beloningen voor tijdens de training, kauwsnacks voor langdurig kauwplezier, of een traktatie om je hond te verwennen – we hebben voor elke hond de perfecte snack. Onze snacks zijn gemaakt van natuurlijke ingrediënten en bieden niet alleen een heerlijke smaak, maar ook gezondheidsvoordelen.

Waarom kiezen voor snacks bij Fidello?

Bij Fidello staat kwaliteit voorop. Onze snacks zijn zorgvuldig geselecteerd om te voldoen aan de behoeften van jouw hond, zonder onnodige toevoegingen of kunstmatige smaakstoffen. Of je nu op zoek bent naar snacks die aansluiten bij een specifieke voedingsbehoefte of gewoon een smakelijke beloning wilt, ons assortiment biedt iets voor honden van alle leeftijden, maten en rassen.

Populaire snackopties voor honden

  • Training Beloningen: Kleine, gezonde snacks zoals onze trainingssnacks, ideaal om je hond gemotiveerd te houden tijdens oefeningen.
  • Kauwsnacks: Langdurige kauwsnacks die niet alleen zorgen voor kauwplezier, maar ook helpen bij de tandverzorging. Bekijk bijvoorbeeld onze botten.
  • Hypoallergene Snacks: Perfect voor honden met een gevoelige maag of voedselallergieën. Ontdek ook ons dieetvoer voor aanvullende ondersteuning.
  • Gezonde Traktaties: Snacks met extra voedingsstoffen, zoals omega-vetzuren of vitaminen, die bijdragen aan de gezondheid van je hond.

Verwen je hond met gezonde snacks

Snacks zijn meer dan alleen een lekkernij – ze spelen een belangrijke rol in de training en het welzijn van je hond. Bij Fidello bieden we snacks die niet alleen lekker zijn, maar ook bijdragen aan de gezondheid van je hond. Of je nu kiest voor een dagelijkse traktatie of een bijzondere beloning, je kunt vertrouwen op onze zorgvuldige selectie van natuurlijke en voedzame opties.

Meer voor jouw hond bij Fidello

Naast snacks biedt Fidello alles wat jouw hond nodig heeft:

Opzoek naar rasspecifiek hondenvoer van de beste kwaliteit? Check dan ons assortiment rasspecifiek hondenvoer, waarin hondenbrokken en natvoer speciaal is samengesteld voor een specifiek hondenras. 

Waarom bestellen bij Fidello?

Bij Fidello maken we het makkelijk en leuk om jouw hond te verwennen. Grote verpakkingen snacks of voer? Geen probleem, wij bezorgen het gewoon bij je thuis. Bestel je op werkdagen vóór 17:30, dan ontvang je je bestelling al de volgende dag, ook op zaterdag! Daarnaast belonen we je met gratis cadeaus bij bestellingen vanaf €75. Bekijk onze cadeaupagina of doe mee aan onze vakantiefoto-wedstrijd voor extra korting. Fidello biedt gemak, kwaliteit en verrassingen – speciaal voor jou en je hond!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.