2329 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Trixie Premio Chickies

    TRIXIE Trixie Premio Chickies

    Overmorgen bezorgd - Nog 9 op voorraad

    Bescherm je hond tegen weer en wind met de Premio Chickies van TRIXIE. Voordelen snackbot in een jasje van kippenborst vleesgehalte 61 % Voor welke hond? Ideaal voor honden die graag buiten zijn, ongeacht het weer. Geschikt voor dagelijkse wandelingen, regenbuien en stevigere temperaturen — zo blijft jouw hond comfortabel én droog. Veelgestelde vragen Hoe meet ik de juiste maat voor mijn hond?Meet de ruglengte vanaf de halsbasis tot aan de staartaanzet. Vergelijk dit met de maattabel hierboven. Is deze jas wasbaar?De meeste hondenjassen kunnen op 30 °C in de wasmachine. Controleer altijd het waslabel en gebruik geen droger. Werkt de jas met een tuig?Veel hondenjassen hebben een opening of rits op de rug, zodat de tuiglijn er doorheen kan. Over Trixie Trixie is een gerenommeerd Duits merk en al decennia een vertrouwde naam in dierenbenodigdheden. Met een ongekend breed assortiment voor honden, katten, vogels, knaagdieren, reptielen en aquaria biedt Trixie alles wat je huisdier nodig heeft: van transportboxen en draagriemen tot speelgoed, voederbakken en verzorgingsproducten.

    5% extra korting Fidello Family

    Overmorgen bezorgd - Nog 9 op voorraad

    €2,95 - €130,95

  • Trixie Premio Duck Softies

    TRIXIE Trixie Premio Duck Softies

    Overmorgen bezorgd - Nog 16 op voorraad

    Trixie Premio Duck Softies 100 gr De Trixie Premio Duck Softies van 100 gram zijn aanvullend diervoer voor de hond. Het zijn heerlijke beloningsscnacks gemaakt met eend en rijk aan proteïnen. Deze heerlijke snacks bevatten maar liefst 65% vlees! De ideale, gezonde snack voor jouw hond van compact formaat, die de softies ideaal maakt als beloning bij het trainen. Deze lekkere snacks zijn gemaakt zonder toegevoegde suikers en gluten. - Smakelijke beloning voor de hond- Met eend- Klein formaat, perfect voor tijdens de training- Uit 65% vlees- Zonder toegevoegde suikers of gluten Samenstelling: eendenborst (64%), aardappelzetmeel, glycerine, plantaardige eiwitextracten, mineralen Analytische bestanddelen: eiwit 31%, vet 9%, ruwe as 3,5%, ruwe celstof 1%, vocht 23%

    5% extra korting Fidello Family

    Overmorgen bezorgd - Nog 16 op voorraad

    €2,95

  • Trixie Premio Fish Chicken Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Fish Chicken Stripes

    Overmorgen bezorgd - Nog 11 op voorraad

    Trixie Premio Fish Chicken Stripes 75 grDe Trixie Premio Fish Chicken Stripes 75 gr zijn compacte snacks van kip en koolvis voor de hond, uit 65% vlees en 18% vis, zonder gluten en toegevoegde suikers. Een heerlijke beloning of snack voor tussendoor voor jouw hond! Deze malse reepjes uit heerlijke kip met koolvis bestaan voor maar liefst 65% uit vlees en 18% uit vis en zijn rijk aan proteïnen. De lekkere snack is vrij van gluten en toegevoegde suikers en dus een gezonde beloning.- Heerlijke snacks van kip en koolvis in kleine reepjes- Vleesgehalte 65%, visgehalte 18%, rijk aan proteïnen- Vrij van gluten en toegevoegde suikers- Ideaal als beloning of tussendoortjeAanvullend diervoeder voor honden (snack)Samenstelling: kippenvlees (65 %), koolvis (18 %), glycerine, soja eiwit, aardappelzetmeel, mineralen / geen toegevoegde suikers / glutenvrij / Droog en koel bewaren.Analytische bestanddelen: Eiwit 29,0 %, Vetgehalte 3,5 %, Ruwe as 3,0 %, Ruwe celstof 1,0 %, Vochtgehalte 34,0 %. Sensorische toevoegingsmiddelen: Kleurstof. Inhoud: 75 gr

    5% extra korting Fidello Family

    Overmorgen bezorgd - Nog 11 op voorraad

    €2,95

  • Trixie Premio Gevogeltepasta

    TRIXIE Trixie Premio Gevogeltepasta

    Ruim op voorraad - Overmorgen bezorgd

    De Trixie Premio Gevogeltepasta van 110 gram is aanvullend diervoeder in een smakelijke pasta in tube met kipmaak, een handige beloning voor de hond! Voordelen Lekkere beloningspasta voor de hond Op basis van gevogelte Glutenvrij en zonder toegevoegde suikers Productspecificaties Inhoud: 110 gram Trixie Premio Gevogeltepasta Voor welke hond? Ideaal als beloning tijdens training, als tussendoortje of bij het thuiskomen. Geef met mate als aanvulling op het hoofdvoer. Veelgestelde vragen Hoeveel snacks mag mijn hond per dag krijgen?Snacks horen niet meer dan 10% van de dagelijkse voedingsbehoefte uit te maken. Geschikt voor puppy's?Vaak vanaf 4-6 maanden. Controleer altijd de productverpakking voor het exacte advies. Over Trixie Trixie is een gerenommeerd Duits merk en al decennia een vertrouwde naam in dierenbenodigdheden. Met een ongekend breed assortiment voor honden, katten, vogels, knaagdieren, reptielen en aquaria biedt Trixie alles wat je huisdier nodig heeft: van transportboxen en draagriemen tot speelgoed, voederbakken en verzorgingsproducten.

    5% extra korting Fidello Family

    Ruim op voorraad - Overmorgen bezorgd

    €3,95 - €6,95

  • Trixie Premio Goose Filets

    TRIXIE Trixie Premio Goose Filets

    Overmorgen bezorgd - Nog 14 op voorraad

    Trixie Premio Goose Filets 65 gr 12 stDe Trixie Premio Goose Filets van 65 gr per 12 st hondensnacks zijn lekkere filetstrips met gans, met een vleesgehalte van 70% vlees en zonder gluten en toegevoegde suikers. Een heerlijke beloning of snack voor tussendoor voor jouw hond! Deze malse reepjes met gans bestaan voor maar liefst 70% uit vlees en zijn rijk aan proteïnen. De lekkere snack is vrij van gluten en toegevoegde suikers en dus een gezonde beloning.- Heerlijke strips met ganzenvlees voor de hond- Vleesgehalte 70%, rijk aan proteïnen- Vrij van gluten en toegevoegde suikers- Ideaal als beloning of tussendoortjeAanvullend diervoeder voor honden (snack)Samenstelling: ganzenvlees (70 %), plantaardige eiwitextracten, aardappelzetmeel, glycerine, sorbitol / geen toegevoegde suikers / glutenvrij / Droog en koel bewaren.Analytische bestanddelen: Eiwit 35,0 %, Vetgehalte 4,0 %, Ruwe as 3,5 %, Ruwe celstof 2,0 %, Vochtgehalte 18,0 %.Inhoud: 65 grWordt geleverd per 12 stuks

    5% extra korting Fidello Family

    Overmorgen bezorgd - Nog 14 op voorraad

    €2,95

  • Trixie PREMIO Corn Dogs

    Trixie Trixie PREMIO Corn Dogs

    Niet op voorraad

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Ente und Rinderhaut. Fleischgehalt 56 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 4 Stück / 100 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,79 €27,90/kg

  • Trixie Premio Crispy Duck

    Trixie Trixie Premio Crispy Duck

    Niet op voorraad

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Crispy Ducks sind knusprige Entenstreifen mit einer Mitte aus Rinderhaut. Fleischgehalt 88%, reich an Proteinen und ohne Zuckerzusatz. Durch die wieder verschließbare Verpackung bleiben die Snacks besonders lange frisch Inhalt: 100 g Zusammensetzung: Ente (88%), Rinderhaut (10%), Glycerin, Salz. Analytische Bestandteile: Protein 50% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 3%, Feuchtigkeit 18%.

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,49 €24,90/kg

  • Trixie Premio Duckies

    Trixie Trixie Premio Duckies

    Niet op voorraad

    Snackknochen ummantelt mit Entenfleisch Fleischgehalt 70 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt: 100g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €22,90/kg

  • Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Niet op voorraad

    mit Kabeljau Fischgehalt 79 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,99 €16,50/kg

  • Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Trixie Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Niet op voorraad

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Kaninchenfleisch und Kabeljau. Fleischgehalt 68 %, Fischgehalt 15 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 100 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,49 €24,90/kg

  • Trixie Premio Freeze Dried Kippenborst

    TRIXIE Trixie Premio Freeze Dried Kippenborst

    Niet op voorraad

    Trixie Freeze Dried Kippenborst 50 grTrixie Freeze Dried Kippenborst 50 gr is smakelijk aanvullend diervoer voor de hond. Een natuurlijke hondensnack bestaande uit 99% gevriesdroogde kippenborst, rijk aan smaak en proteïnen. Een gezonde, smaakvolle en eiwitrijke beloning voor jouw hond, dat is deze heerlijke eendenborst van Trixie! Deze lekkere stukjes eendenborst zijn gevriesdroogd, hierdoor blijven de volle smaak en alle waardevolle ingrediënten bewaard. De snack bestaat voor maar liefst uit 99% aan kippenborst en is hierdoor zeer rijk aan eiwitten, wat een goede gezondheid en spieropbouw ondersteunt. Een gezonde, verantwoorde snack voor jouw hond! Door het kleine formaat ook zeer geschikt als beloning tijdens het trainen.- Heerlijke snack voor de hond van kippenborst- Gevriesdroogd, smaak en ingrediënten blijven bewaard- Uit 99% kippenborst, zeer rijk aan eiwitTrixie freeze dried kippenborst is aanvullende dierenvoeding voor honden. Samenstelling: kippenborst, gevriesdroogd (99%), tapiocazetmeel. Analytische bestanddelen: eiwit 75%, ruwe as 5%, vet 4%, ruwe celstof 1%, vocht 5%. Advies: Droog en koel bewaren.Inhoud: 50 gram.

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,95

  • Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Niet op voorraad

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Geflügelcreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Geflügelgehalt der Paste beträgt mindestens 50% und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung:Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (alle vom Geflügel, 51%), Mais- und Kartoffelstärke, Milcheiweiß, Gemüse (Gewürze) Inhalt: 110 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,49 €31,73/kg

Snacks - Fidello

Snacks voor honden – Verantwoorde tussendoortjes voor elke dag

Bij Fidello vind je een uitgebreid assortiment aan smakelijke en verantwoorde hondensnacks. Of je nu zoekt naar beloningen voor tijdens de training, kauwsnacks voor langdurig kauwplezier, of een traktatie om je hond te verwennen – we hebben voor elke hond de perfecte snack. Onze snacks zijn gemaakt van natuurlijke ingrediënten en bieden niet alleen een heerlijke smaak, maar ook gezondheidsvoordelen.

Waarom kiezen voor snacks bij Fidello?

Bij Fidello staat kwaliteit voorop. Onze snacks zijn zorgvuldig geselecteerd om te voldoen aan de behoeften van jouw hond, zonder onnodige toevoegingen of kunstmatige smaakstoffen. Of je nu op zoek bent naar snacks die aansluiten bij een specifieke voedingsbehoefte of gewoon een smakelijke beloning wilt, ons assortiment biedt iets voor honden van alle leeftijden, maten en rassen.

Populaire snackopties voor honden

  • Training Beloningen: Kleine, gezonde snacks zoals onze trainingssnacks, ideaal om je hond gemotiveerd te houden tijdens oefeningen.
  • Kauwsnacks: Langdurige kauwsnacks die niet alleen zorgen voor kauwplezier, maar ook helpen bij de tandverzorging. Bekijk bijvoorbeeld onze botten.
  • Hypoallergene Snacks: Perfect voor honden met een gevoelige maag of voedselallergieën. Ontdek ook ons dieetvoer voor aanvullende ondersteuning.
  • Gezonde Traktaties: Snacks met extra voedingsstoffen, zoals omega-vetzuren of vitaminen, die bijdragen aan de gezondheid van je hond.

Verwen je hond met gezonde snacks

Snacks zijn meer dan alleen een lekkernij – ze spelen een belangrijke rol in de training en het welzijn van je hond. Bij Fidello bieden we snacks die niet alleen lekker zijn, maar ook bijdragen aan de gezondheid van je hond. Of je nu kiest voor een dagelijkse traktatie of een bijzondere beloning, je kunt vertrouwen op onze zorgvuldige selectie van natuurlijke en voedzame opties.

Meer voor jouw hond bij Fidello

Naast snacks biedt Fidello alles wat jouw hond nodig heeft:

Opzoek naar rasspecifiek hondenvoer van de beste kwaliteit? Check dan ons assortiment rasspecifiek hondenvoer, waarin hondenbrokken en natvoer speciaal is samengesteld voor een specifiek hondenras. 

Waarom bestellen bij Fidello?

Bij Fidello maken we het makkelijk en leuk om jouw hond te verwennen. Grote verpakkingen snacks of voer? Geen probleem, wij bezorgen het gewoon bij je thuis. Bestel je op werkdagen vóór 17:30, dan ontvang je je bestelling al de volgende dag, ook op zaterdag! Daarnaast belonen we je met gratis cadeaus bij bestellingen vanaf €75. Bekijk onze cadeaupagina of doe mee aan onze vakantiefoto-wedstrijd voor extra korting. Fidello biedt gemak, kwaliteit en verrassingen – speciaal voor jou en je hond!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.