4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Bolfo Zecken- und Flohschutzband für Katzen und kleine Hunde, 35 cm

    Bolfo Bolfo Zecken- und Flohschutzband für Katzen und kleine Hunde, 35 cm

    Niet op voorraad

    - Arzneimittel für Katzen und kleine Hunde - Wirkstoff: Propoxur - auf Puderbasis - gegen Flöhe bis zu 4 Monate wirksam - gegen Zecken bis zu 10 Wochen wirksam - mit Sicherheits-Dehnungszone - Länge: ca. 35 cm - Farbe: Braun

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €11,49 €229,80/kg

  • Finnern Kattovit Feline Gastro Truthahn 175g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,95 €5,43/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,80 €14,36/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Hair & Skin - Sensitive 10kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €57,95 €5,80/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Diet & Stomach - Sensitive 10kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €57,95 €5,80/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Tetra Recard Large 190g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,39 €7,32/kg

  • Miamor Miamor Deli Dinner Huhn Pur 175g Dose

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €5,09/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,79 €44,75/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,79 €44,75/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,79 €44,75/kg

  • Allco Cat Allco Tapsi Mix Spezial 10kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €21,49 €2,15/kg

  • Animonda Cat Animonda Cat Integra Protect Gelenke 250g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,99 €11,96/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.