4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Hills Feline Hills Feline Portionsbeutel Adult mit Huhn 85g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,39 €1,64/100g

  • Hills Feline Hills Feline Portionsbeutel Adult mit Rind 85g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,39 €1,64/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,29 €1,52/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,39 €1,64/100g

  • Hills Feline Hills Feline Portionsbeutel Kitten mit Huhn 85g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,29 €1,52/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,29 €1,52/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,29 €1,52/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,29 €1,52/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,39 €1,64/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,29 €1,52/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,29 €1,52/100g

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,29 €1,52/100g

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.